Paisje per Audi B4 ( Raket )

Shitet nga: Burhan 20 Sht 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet paisje per treguesin e shenjave per pastrimin e xhamave si dhe ndezjen e dritave( Raket ).
Paisja asht per Audi B4 e pa perdorur e ardhur nga Zvicra me cmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim