Pjes për BMW motorr 4.4 benzin e38 e53

Shitet nga: Besim Jashari 22 Dhj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes për BMW 2001 , motorr 4.4 benzin per e38 dhe disa për x5 e53 tel. 044165023 049800099 viber +37744165023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim