Pjes per Golf 2-3 syncro (4x4)

Shitet nga: luli 24 Gsh 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten pjest per golf 2 dhe 3 , 4x4 pjeset jan per trapin e mram komplet me lloger , zglloa , abs edhe gumica
pollosovinat e pra me dy par zglloba mrena edhe jashte .

Gumicat jan te reja pa perdor hiqe origjinal te gjermanis .
automati i kilometrazhes qe ngjitet ne menjaq eshte me rrym per golf 3


Tel :044429905
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim