Pjes per Golf 3 caravan viti 1997

Shitet nga: luli 09 Dhj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes per golf 3 , te gjitha pjeset jan ne gjendje te rregullt , vetura eshte ardhe nga jashte dhe eshte qmontu ,


Kemi keto pjes: Trapin e par edhe Trapin e mram komplet me krejt qka i ka , Diskat e par edhe te mram , me frena komplet , Dyert , gypekun edhe hauben ( Dyert jan me centrall ), Dritat komplet para edhe mbrapa , Llanjakun komplet me fluter me mask , Auspuhin , Ulsen e shoferit, ,Branikat para edhe mbrapa . Kuken per kolic.
e shum gjera te tjera ,


Ndersa per golf ll kemi : vakumin e frenav , ventillatorin e nxemjes me llanjak , edhe shalltafnen komplet me paisje ?

Qmimet jan te volitshme ,

Tel viber: 044429905
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim