Pjes per fiat temra

Shitet nga: Mentor 07 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Sinjalizust anash
Kapaki rezervarit
Raketat per brisaq dhe sinjalizus
Motorri i nxhemjes ne kabin
Punpa benxinit
Pasqyrja mrena
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim