Pjes per lloje te veturav

Shitet nga: Avdyl 09 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes fara te veturav Mercedes golf2+3 kastofona per kerre bandash te ardhna prej zvicrre goma si dhe ni Golf2 diesel 1.4 rigjistrim deri 04 12 2016 be gjendje te rregullt per ma shum na kontatkoni ne nr e tel 044721603 044746250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim