Pjes per opel corsaB

Shitet nga: Besim 06 Sht 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim pjes per opel corsaB viti 99benzin 1.1.po ashtu kemi pjes per BMW X3 X5 VITI 2005 Korp llamell si dhe shum pjes tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim