Pjes per pasat dysh

Shitet nga: passat 01 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjeset per pasat dysh benzin dhe plin tegjitha pjeset jan ne gjendje te rregullt qmimi sipas pjeses nr tel dhe viber +37745224416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim