Pjes per vetura

Shitet nga: leutrim 28 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shtopa fara(drita)flutra per nxemje per vetura te ndryshme me shumic dhe pakic per meshum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim