Pjes

Shitet nga: Mercedes 14 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten pjeset per kombi mercedes sprinter c211
Rezervari i naftit komplet
Auspuhi komplet
Auba dhe disa pjes tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim