Pjese per Opel Omega

Shitet nga: Muhmet 14 Pri 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
kemi pjes per omega dizell dhe benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim