Pjese te ndryshme per mercedes 190 D

Shitet nga: Faton Dushica 02 Tet 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten pjese te ndryshme per Mercedes 190 D. Pjeset kane qene te montuara nga Mercedesi i ardhun nga Gjermania.Gjitha pjeset mund te hiqen dhe shiten nje nga nje.Qmimi shume i arsyeshem ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit.

Ju Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim