Pjese

Shitet nga: rinor 05 Mar 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes per Renault Espase 2.0 16v si dhe 2.0 pjest siq po i shini ne foto te gjitha pjest per renault i kom edhe i shes krejt qdo sen per renault e kom siq po i shini ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim