Radio per smart dhe cd changer

Shitet nga: Xx 25 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Radio per smart dhe cd changer origjinal te smartit jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim