Shes Pjes per Fiat punto 1.2 16V

Shitet nga: Agon 17 Jan 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes Pjes per Fiat punto 1.2 16V Dhe menjaq per audi A4 Golf ju mirpresmi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim