Xenon D3S osram jan dy dhe philips jan dy

Shitet nga: xenon 24 Sht 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
osram dy copa jan pa perdor
philips dy copa jan te perdorne
20 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim