Xhama ansor dhe xhami i mram per opel corsa'B".

Shitet nga: opel 16 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per opel corsa"B".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim