Zamajc , drubllager dhe likur e ulseve te shtata

Shitet nga: mentor 09 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten kto pjes per opel zafira 2005-2010 modeli jon te perdorta zamajci kerset kapak te gjitha kto shiten me nje qmim te arsyeshem 300 euro zamajc drubllager dhe likur e ulseve te shtata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim