autolarje komplet

Shitet nga: vllaznim 06 Tet 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shes autolarjen komplet konstrukcionin.maqina carsher me uj te nxeht fshisa thithese dhe nje rezervar per uj 500 litra.qmimi arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim