golf 4 1.4 rregullator dhe kablla me garancion

Shitet nga: adem 15 Pri 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten 2 rregullator t motorrit 50 ero copaa dhe kabllat e shfecicave 20 t gjitha t ardhura prej gjermanis me vul t vw jua jap me garancion
shitet edhe ni digjitalb komplet me satelit me kart me resever 100 ero
tung ademi mund t thirrni n qdo koh 24h 045284739
vib +37745284739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim