kuka dhe pompa elektrike

Shitet nga: ermal 09 Tet 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shes kuka per audi golf mencedes dhe pompa elektrike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim