pjes per BMW X3X5dhe opel corsaB

Shitet nga: BESIM 06 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Kem pjes per BMWX3X5viti2005korp llamel
Drugllager dhe shum pjes tjera.
Si dhe pjes per opel corsa1.1benzin viti 99.
Me cmim te volitshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim