shiten Drita per Audi

Shitet nga: Zaim 16 Jan 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten paisje per vetur, konkretishte drita per audi.
Dritat kan nje qmime shume te volitshme dhe jane shume te rujta. ju lutem me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim