shiten ose ndrrohen

Shitet nga: fatjan 06 Pri 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
kemi dhe disa pjes per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim