Karroc me rrym

Shitet nga: Burimi 11 Pri 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Rimorkio
Kolic per persona te semur te cilet nuk mund te ecin.
Kolica esht me rrym ka baterin e vet dhe mbushesin e saj origjinal.
Komandusin e ka ka dora e majt.
Esht e re dhe e ruajtur shum pak e perdorur.
E kemi porositur nga gjermania.
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim