Rimorkio per vetur

Shitet nga: hysen 29 Qer 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Rimorkio
Shitet rimorkio e vetures me permasa 1.5 metra e gjat dhe 1.1 meter e gjere , eshte shum e ruajtur dhe e pa perdorur.Rimorkio posedon edhe instalimin komplet dhe funksional,(kater shenjat, stopat dhe pozicionet).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim