shes bagashin per kerr dhe kombi

Shitet nga: rifat 03 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Rimorkio
Shes nagashin per kerr apo kombi bahashi esht i hekrit esht ne gjendje te mir dimenzion 1.10 me 2.10 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim