Biqikleta nga gjermania

Shitet nga: Bashkim 08 Sht 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet biqikleta e posa ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mire gjitha paisjet schimano tel +vib 044121651
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim