Biqikleta nga gjermania

Shitet nga: Bashkim 08 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet biqikleta shum e mire edhe shum e ruajtur me tri shpejci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim