Biqikleta sportive

Shitet nga: Bashkim 20 Jan 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet biqikleta sportive shum e paster e ardhur nga gjermania per me shum info
+37744121651 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim