Drita

Shitet nga: Avdi 14 Pri 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes drita xenon jan shum temira jan 90/100 ekan driten ebardh jan shum temira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim