FELLNE FELLGA NUMËR 16

Shitet nga: Lak Leka 15 Dhj 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHITEN 4 FELLNET APO FELLGAT NUMËR 16 PËR PAISJE SPORT APO REKREACION ME 5 SHTRAFA PËR VETURË NGA MARKA RVS WHEELS TË RUAJTURA PA ASNJË DËMTIM.. ÇMIMI I FUNDIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim