Peuget 206

Shitet nga: Peuget 26 Nën 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes masken perpara pa shej te Peugeot 206 dhe farat easy engjyll per ma shum info +37744731700 shiten komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim