QIP BMW 320D 30ps

Shitet nga: Lumi 11 Sht 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes qipin per bmw 320 e46 me 30ps nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim