Volan te arres bejm edhe ndrrim me goma te veres..

Shitet nga: sedat 14 Gsh 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes volan te arres per mercedes dhe vetu tjera ne gjendje shum te mirebejm ndrrim me gomaapo ndonje smartfone apo tablet pc qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim