mbajtese per bagazh mbi vetur BMW X5

Shitet nga: dini com 21 Mar 07:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shiten mbajteset e bagazhit mbi vetur per bmw x5 jan origjinale nga CH

045809678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim