qip

Shitet nga: valon 26 Jan 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Qip funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim