shtega per bilard

Shitet nga: shtega 12 Pri 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shitet shtega esht shteg prefesjonist shteg e mir qimi 15ero thirr dhe wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim