vw golf 7 farat led komplet

Shitet nga: Valon 11 Sht 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes farat golf 7 led jan me trafo komplet jan original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim