4 federra dhe 2 disqe per BMW 330 viti 2006

Shitet nga: agim 29 Nën 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
shes 4 federa te bmw dhe 2 disqe te trapit te pare shes per arsyje qe e kame ulur ma poshte e kame ber sport jane pak te pordota gati 3 muja
federrat i shes 100euro
kurse disqet 50 euro
sapo jane te ardhura nga Gjermania per bmw te vitit 2006 modelit 330 disel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim