Aparat për diagnostifikimin tek të gjitha veturat

Shitet nga: Bashkim Hysenaj 05 Gsh 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Aparati për diagnostifikimin është i markës Bosh dhe ka programin e ri të vitit 2015 dhe mund të diagnostifikim për të gjitha llojeve të vetuarave. Qmimi është i arsyshëm por edhe i diskutushëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim