Auto Pjese Lirimi 2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Pjese Lirimi 2 18 Gsh 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Posedojme pjese per keto lloje te veturave :
AUDI , VW , BMW , MERCEDES , PEZHO , CITROEN , RENO , FORD , FIAT , LANCIA etj .
Gjendemi ne magjistralen Prishtine-Ferizaj dhe ne rrugen Rexhep Bislimi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim