Bejëm Rregullimin e Boschpumpave

Shitet nga: Auto Servis Arberi 19 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Bejm rregullimin e Boschpumpave per :
Opel 2.0 DTI - 2.2 DTI Me dy gjeka.
Audi 2.5 TDI , VW 2.5 TDI
Ford TDDi
Nissan , Saab etj.
Poashtu Bejme rregullimin e Dizneve per Renault 1.5dci dhe Ford tdci.
044/298-770 , 044/955-966


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim