Bejm rregullimin e fellneve me folie carbon,

Shitet nga: AUTO FOLIA 29 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Bëjm rregullim e fellneve me folie carbon, si dhe pjes te ndryshme të veturës per brenda dhe jasht, për më shumë informata rreth shërbimit që ne ofrojm mund të na kontaktoni edhe në facebook duke dërguar sms në faqën tonë të re. https://www.facebook.com/AUTO-AAB-185945075081387/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim