Drita te veturave per Renault twingo dhe Passat

Shitet nga: Ylli 02 Mar 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Drita te veturave per Renault twingo dhe Passat

Drita te veturave per renault Twingo 15
per Pasat 25
Dritat ne gjendje te rregultt
per informata me te hollsishme thirrni nqet nr. 045 246 603 Ose me viber +37745 246 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim