Fara per BMW 5 viti 1999-2003

Shitet nga: Mentor 07 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
2 dritat (farat) per bmw 5 ne gjendje shum te mir jon tmontune n'bmw dritat i kan ksenon...nr.044238105 dhe 0038649155581 -viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim