INVENTAR

Shitet nga: fadil 03 Nën 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes inventar per lokal 15 tavolina me korrika si dhe nje aparat per ftohjen dhe perzirjen e xhusave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim