Japim maqina me qira

Shitet nga: Memet 19 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Japim maqina me qira per thithjen e lagshtis mykut dhe ibercukut...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim