Katalizator / Drita te veturav

Shitet nga: Arjani 10 Tet 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
katalizator te sa po ardhur nga zvicrra te pa perdorur dhe dritat jan te perdorura por ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim