Kemi pjes te ndryshme per vetura

Shitet nga: Hekurishtja-Talinoc i muhaxherve 05 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Kemi pjes te ndryshme per vetura te vjetra
Si dhe goma te perdorura te hekurishtja ne talinoc te muhaxherve 50metra pasi ta kaloni mowenpikin ne anën e majt
Numri i telefonit eshte gabim mos kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim